AT8N-24-240 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    AT8N-24-240
  • Производитель
    Autonics Corporation
  • Описание
    Autonics Corporation AT8N-24-240 Panel Cutout Height: 48mm Panel Cutout Width: 48mm Power Consumption: 1.5W Reset Time: 100ms Supply Voltage Max: 240V Time Range: 0.05sec To 100hr Time Range Max: 100h Time Range Min: 0.05s Supply Voltage (DC): 240 V (max) Supply Voltage Range DC: 24V to 240V Alternative: Autonics Corp AT8N-24-240